O nas

Prowadzimy sklep ze sztuką i łączymy artystów z ludźmi poszukującymi niepowtarzalnych prac tworzonych z pasją.

Zamierzamy walczyć z otaczającą nas komercją i bezdusznymi produkowanymi seryjnie produktami. Chcemy pomagać twórcom w sprzedawaniu prac. Artyści powinni tworzyć a my promować i sprzedawać ich dzieła. Pokazujemy mieszkańcom i turystom jak wielu jest lokalnych artystów.
Jesteśmy w Rynku zabytkowego miasteczka i nasza witryna sklepowa powoli staje się chętnie odwiedzanym i oglądanym kolorowym punktem na mapie. Tworzymy miejsce pełne inspiracji i pomysłów na prezenty dla osób, które mają wszystko. Proponujemy sztukę nowoczesną, klasyczną, ludową i rękodzieło w jednym miejscu. Wyjątkowy klimat sklepu pozwala oderwać się od szarości dnia codziennego. Zawsze chętnie przyjmujemy opinie na temat naszej pracy i staramy się poszerzać ofertę zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Wystawiane u nas prace prezentujemy na naszych profilach na Instagramie i Facebooku, prowadzimy również sprzedaż wysyłkową dzieł, które są u nas dostępne. Dzieła wysyłamy bardzo dobrze, profesjonalnie zabezpieczone i w ubezpieczonych przesyłkach!

Przeczytacie o nas :